Yaşam

Ebru Şallı’dan boşanma kararı aldığı iddia edilen Uğur Akkuş sessizliğini bozdu: Herkes kendi işine baksın

2019 yılında ünlü model Ebru Şallı ile nikah masasına oturan iş insanı Uğur Akkuş’un evliliğinde kriz yaşadığı ve boşanma kararı aldığı iddia edildi. Günler önce ortaya atılan boşanma iddiasına yanıt veren Şallı, kriz geçirdiklerini kabul ederken, Uğur Akkuş açıklama yaptı.

UĞUR AKKUŞ: HERKES EMİN OLSUN

Eşiyle konutları ayırdığı iddia edilen Uğur Akkuş, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Son iki gündür işlerimin yoğunluğundan dolayı haberlerle ilgili açıklama yapma fırsatım olmadı. Ancak beni arayanların sayısındaki artıştan dolayı bu açıklamayı yazma ihtiyacı hissettim.Boşanma haberleri her zamanki gibi asılsız ve konutları ayırdık Boşanma aşamasında olmamızın da bir kusuru yok! her evlilikte ve ilişkide olduğu gibi zaman zaman fikir ayrılıklarımız oldu.Bunun olması çok normal.Robot değiliz hep gülelim,hoşnutluk pozu verelim ve Biz ülke olarak bu tür bir yas içindeyken, “Tekrar vurguluyorum, boşanma haberleri saçmalık, evleri ayırdığımız saçmalık. Boşanmaya hazırlanıyoruz saçmalığı, herkes kendi işine baksın” dedi.

EBRU ŞALLI: BOŞANMA YOK, FARKLILIKLAR YAŞIYORUZ

Ebru Şallı ise haberin ardından şu açıklamayı yaptı: “Haberde bunları yazmak istedim. Şimdi rastgele açılan boşanma davası yok. Her evlilikte olduğu gibi zaman zaman fikir ayrılıkları yaşıyoruz. . Hepsi bu. En iyisi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu