Yaşam

Genç kadın, “Koca arıyorum” pankartıyla Taksim’de dolaştı

Dün Taksim İstiklal Caddesi’nde Polina Litvinova adlı 19 yaşındaki Belaruslu kız elinde bir pankart tutuyordu. bir koca arıyorum”diyerek sosyal medya hesabının kullanıcı adını belirten bir tabelayla ortalıkta dolaştı.

Yazdığı görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşmayı unutmayan genç kızı gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

‘Koca Arıyorum’ yazılı pankartla dolaştı

“Koca Arıyorum” yazılı pankartla uzun süre sokakta yürüyen Belaruslu bayan, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerle de poz verdi. Genç kızın sosyal medyadaki paylaşımı kısa sürede binlerce görüntülemeye ulaştı. Farklı olay ise cep telefonuyla kaydedildi.

‘Güvenliğimi sağlayacak iyi bir adam arıyorum’

Eyleminin tamamen gerçek olduğunu söyleyen Polina Litvinova, şu ifadeleri kullandı:

“Birçok kişi neden bu tür bir imaj yaptığımı soruyor. Aslında çok dikkat çekiyorum ama bu bir şaka değil. Aslına bakılırsa benimle ilgilenecek, güvenliğimi sağlayacak ehil bir adam arıyorum. Ve bu günlerde sana cinsel objeymişsin gibi bakmayan bir erkek bulmak zor. Bu yöntemle koca bulmak yanlışsa diğerinin nasıl bulunacağını bilmiyorum. Seni insanların yalnızca kullanmak istediği flört uygulamalarından bulmalı mıyım, sonra bana seni nerede bulacağımı söylemeli miyim? Çünkü evlenmek üzere olan bir erkek zaten bu tür uygulamalara başvurmaz. En azından böyle şeylerle zaman kaybetmiyor. Bu yüzden bu yolu seçtim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu