Yaşam

Gözde Kansu ve Emre Altuğ, “Aşk yok, biz arkadaşız” diyerek birlikte dans etti

Cuma akşamı ekrana gelen Yalıçapkını dizisinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Admired Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Öznur Serçeler, Sezin Bozacı ve Hülya Duyar . sezon finali yaptı. Dizi ekibi dün akşam düzenlenen sezon finali yemeğinde bir araya geldi. Başrol oyuncularından Emre Altuğ’un sahne aldığı gecede eğlenceli anlar yaşandı.

OYUNCULAR DANS EDER

İyi vakit geçirdiklerini söyleyen oyuncular ön kapıdan yemeğin düzenlendiği mekana girerken, Mert Ramazan Demir arka kapıdan girerek basının sorularını yanıtsız bıraktı. Gecenin eksik olmadığı gecede oyuncular Emre Altuğ’un müziği ile bayıldı.

EMRE ALTUĞ VE BEĞENİLEN KANSU SARMAŞ DOLAŞ

Daha önce haklarındaki aşk iddiasını “Biz arkadaşız, aşk yok” diyerek yalanlayan sevgili Kansu ve Emre Altuğ yakınlaşmalarıyla da dikkat çekti. Altuğ şarkı söylerken, Hayran Kansu da partneri ile dans etti. İkilinin bu halleri kısa sürede basında gündem olurken aşk tartışması bir kez daha alevlendi.

“İLAÇ YAPABİLİRİM VE EMRE’NİN KAFASINI YAKABİLİRİM”

Mekanın girişinde basın mensuplarıyla sohbet eden hayran hayran Kansu, sevgilisi Emre Altuğ ile yaşadığı aşk dedikodusu hakkında, “Çok keyifliydi, yorucu bir sezonu geride bıraktık. Sizleri neşelendirebildiysek ne mutlu bize.” biraz da üzelim. Çok güzel tepkiler aldık. Emre’nin kafasını biraz dağıtayım.

bulanikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu